Elamusõhtud Haapsalu südames

Elamusõhtud jätkuvad uute põnevate teemadega juba sügisel.

Võib-olla oled juba aastaid huvi tundnud salateaduste, parapsühholoogia või veel millegi müstilise vastu, aga ehk on Sul hoopis kirg uurida inimhinge sügavusi, teadvuse tagamaid või suhete keerdkäike. Muide, minul on samuti juba aastaid samad huvid ja ma soovin Sinuga tuttavaks saada.
Minuga saad tutvuda siit.

Elamusõhtute eesmärgiks on kokku tuua sarnaste mõttemaailmadega inimesi ning veeta põnevalt aega, vestleldes ning mõtiskledes erinevatel teemadel, mille vastu inimesed läbi aegade on huvi tundnud ja mida ikka ja jälle armastatakse arutleda.

Kui tunned ülaltoodud teema vastu huvi, oled valmis vastu võtma enda tutvusringkonda uusi põnevaid inimesi, soovid jagada nendega oma teadmisi ja arusaamu ning hindad sealjuures ka hea suhtlemise tavasid, kutsun Sind osa saama ühest elamusterohkest õhtupoolikust Haapsalu südames.

Järgmine, järjekorras juba 3. elamusõhtu sel kevadel:  25. mai kell 18.30-20.30.
Toimumiskoht: Posti 26, II korrusel, Haapsalu südames.

Seekordne teema: Kas eksisteerib elu pärast surma?

Mõtiskleme järgmiste teemade üle:
*Kas hing on surematu?
*Surmalähedased kogemused nii teaduslikust seisukohast kui ka vaimsetest printiipidest lähtuvalt.
*Kas on võimalik, et ühe elu jooksul võib elada mitu elu?
*Miks ilmuvad lahkunud meie unenägudesse?
*Kas elu ja surm tantsivad paaristantsu?

 

Kui tunned, et võiksid sellisel elamusõhtul „käpp“ olla, anna mulle teada, saates registreerimissoovi aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel +372 518 3965. Sobib ka see, kui registreerid end FB´s üritusele osalejaks siit.

Elamusõhtu aitäh: 5€