UUS!!! Elamusõhtud Tallinnas PESAS

 

Võib-olla oled juba aastaid huvi tundnud salateaduste, parapsühholoogia või veel millegi müstilise vastu, aga ehk on Sul hoopis kirg uurida inimhinge sügavusi, teadvuse tagamaid või suhete keerdkäike. Muide, minul on samuti juba aastaid samad huvid ja ma soovin Sinuga tuttavaks saada. 
Minuga saad tutvuda siit.

Mul on plaan alustada PESAS elamusõhtuid, mille eesmärgiks on kokku tuua sarnaste mõttemaailmadega inimesi ning veeta ühel õhtul kuus põnev õhtupoolik, vestleldes ning mõtiskledes erinevatel teemadel, mille vastu inimesed läbi aegade on huvi tundnud ja mida ikka ja jälle armastatakse arutleda.

Sinagi oled oodatud elamusõhtutest osa võtma, kui tunned ülaltoodud teemade vastu huvi, oled valmis vastu võtma enda tutvusringkonda uusi põnevaid inimesi, soovid jagada nendega oma teadmisi ja tõdesid ning hindad sealjuures ka hea suhtlemise tavasid.


AJAKAVA:
7. veebruar –Nähtav ja nähtamatu maailm. Kas näeme vaid seda, mida tahame?

7. märts – Oli see nüüd juhus, või mis??? Energeetilised mustrid ja sünkroonsused.

11. aprill – Kas eksisteerib elu pärast surma?


Esimene elamusõhtu
: 7. veebruar 2018 kell 18.00-21.00.

Toimumiskoht: Pärnu mnt 102 B korpus, PESA (www.pesake.ee)

Küsimuste korral võta ühendust: tel +372 518 3965 (Annika Vali)

Osalemissoov saada hiljemalt 5.-ks veebruariks e-mailile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Elamusõhtu aitäh: 15€.